We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

The Black Tower

by Gjallarhorn

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      $5 USD  or more

     

1.
2.
Original poetry written by William Butler Yeats (1865-1939) КАЖУТЬ, мужі на старій чорній башті, Хоч страви їм, наче тим пастухам, Скінчились гроші, кисло в чаші, Нема нічого воякам, Та клятви зав'язь тут: Їх стяги не пройдуть. Там, у могилі, мерці все стоять, Та вітри із берега йдуть: Тремтять, як вітри ревуть, Старі кістки в щілинах гір.
3.
Original poetry written by William Butler Yeats (1865-1939) Їх стяги йдуть, щоб підкупити, Шепочучи, що дурень той, Хто, як його король забутий, Марить тим, що дав король. Якщо він вмер давно, Чому ж вам боязно?
4.
Original poetry written by William Butler Yeats (1865-1939) Там, у могилі, йде місячний світ, Та вітри із берега йдуть: Тремтять, як вітри ревуть, Старі кістки в щілинах гір. Старий повар башти, що дертися мусив, Ловлячи пташок, як рання зоря, Коли ми міцно спали, дужі, Клявся, що чув ріг короля. Та він брехливий пес: Нам клятви зав'язь – честь! Там, у могилі, тьма все чорніше, Та вітри із берега йдуть: Тремтять, як вітри ревуть, Старі кістки в щілинах гір.

credits

released July 20, 2019

license

all rights reserved

tags

about

Gjallarhorn Kherson, Ukraine

contact / help

Contact Gjallarhorn

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Gjallarhorn, you may also like: