The Black Tower

by Gjallarhorn

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      $5 USD  or more

     

1.
2.
Original poetry written by William Butler Yeats (1865-1939) КАЖУТЬ, мужі на старій чорній башті, Хоч страви їм, наче тим пастухам, Скінчились гроші, кисло в чаші, Нема нічого воякам, Та клятви зав'язь тут: Їх стяги не пройдуть. Там, у могилі, мерці все стоять, Та вітри із берега йдуть: Тремтять, як вітри ревуть, Старі кістки в щілинах гір.
3.
Original poetry written by William Butler Yeats (1865-1939) Їх стяги йдуть, щоб підкупити, Шепочучи, що дурень той, Хто, як його король забутий, Марить тим, що дав король. Якщо він вмер давно, Чому ж вам боязно?
4.
Original poetry written by William Butler Yeats (1865-1939) Там, у могилі, йде місячний світ, Та вітри із берега йдуть: Тремтять, як вітри ревуть, Старі кістки в щілинах гір. Старий повар башти, що дертися мусив, Ловлячи пташок, як рання зоря, Коли ми міцно спали, дужі, Клявся, що чув ріг короля. Та він брехливий пес: Нам клятви зав'язь – честь! Там, у могилі, тьма все чорніше, Та вітри із берега йдуть: Тремтять, як вітри ревуть, Старі кістки в щілинах гір.

credits

released July 20, 2019

license

all rights reserved

tags

about

Gjallarhorn Kherson, Ukraine

contact / help

Contact Gjallarhorn

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Gjallarhorn, you may also like: